Інформація Для Вступників На Старші Курси Друга Вища Освіта

  • November 9, 2020
  • By SilentJ
  • In

Чи можна вступити на контракт, якщо ви не склали ЗНО? Наразі в Україні можна вступити до вищого навчального закладу лише за результатами ЗНО, навіть якщо абітурієнт обирає контрактну форму навчання. Випускників Collegium Humanum можна зустріти в багатьох державних установах та приватних компаніях Польщі, Чехії, Німеччини та інших країн ЄС. Чимало з них обіймають управлінські та виконавчі посади, або ж заснували свій власний бізнес. Завдяки ґрунтовній підготовці та відповідності диплому вимогам ЄС переважна більшість випускників Варшавського університету менеджменту легко знаходять роботу за кордоном.

вища освіта без зно

Також отримують неабиякий досвід професійної роботи, знайомляться з іншими культурами, вдосконалюють знання іноземних мов, знаходять нових друзів. МЕГУ в свою чергу забезпечує практикантам повний юридичний супровід, що стало можливим завдяки підписання угод pitest.org.ua з роботодавцями студентів. Ви можете подати документи до Польсько-Українського освітнього центру Вищої Школи Менеджменту (м.Варшава, Польша) при МАУП. Зарахування відбувається на базі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди.

Читайте Також: Плюси І Мінуси Освіти За Кордоном

Вступ без результатів ЗНО можливий до будь-якого ВНЗ Польщі на платне навчання без наявності Карти Поляка. Єдине, що необхідно бути готовим пройти співбесіду або скласти екзамен, в залежності від умов вступної кампанії обраного університету. Здобути вищу освіту в Польщі не є таким дорогим задоволенням, як здається на перший погляд. Вартість буде залежати від того на якому факультеті хочете навчатися та яку професію отримати.

Переведення Та Поновлення Навчання

Ви закінчили eleven класів, маєте атестат про повну загальну середню освіту, але з певних причин не склали ЗНО або Вам не вистачає балів для вступу. Абітурієнт зараховується у польський ВНЗ – ВШМ у Варшаві через Центр на 1-й курс бакалаврату без ЗНО на основі співбесіди. Форма навчання заочна (студенти навчаються по польським інтегрованим МАУП навчальним планам, з обов’язковим вивчення польської мови). Ситуація, коли спеціаліст, який вже має вищу освіту, стикається з необхідністю отримання додаткових знань — далеко не рідкість. У сучасному світі вимоги до працівників ростуть майже кожного дня. Нововведення у законодавстві, нові технології, програми, поява міжнародних партнерів часто стають причиною того, що спеціалісти вимушені знову сідати за парту.

Рядок Навіґації

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме – здобуття вищої освіти за спільною програмою Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен. Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди.

Громадяни України, місцем проживання яких є територія проведення ООС (на період її проведення), територія населених пунктів на лінії зіткнення, або які переселилися з неї після 1 січня 2020 року. До того ж, випускники іноземних ЗВО мають більше шансів працевлаштуватися як за кордоном, так і в Україні (адже вони отримають диплом європейського зразка тощо). Існує чотири варіанти опанування нового ріня вищої освіти, або нової спеціальності.